Väggpendyl Bjurman Norrköping

Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping
Väggpendyl Bjurman Norrköping

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

VÄGGPENDYL, Ad Fr Bjurman, Norrköping, (Adolf Fredrik 1743-1812), gustaviansk, förgylld dekor, verknr 275, höjd 96 cm

urtavlan krackelerad, sliten, skador

256402

2014-07-18