Klubbat för:
4 000 SEK
5 000 SEK
VÄGGPENDYL, Ad Fr Bjurman, Norrköping, (Adolf Fredrik 1743-1812), gustaviansk, förgylld dekor, verknr 275, höjd 96 cm
urtavlan krackelerad, sliten, skador
256402
2014-07-18