Skåp 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, sekelskifte 1800, sannolikt England, George III, 2-delat, mahognyfanér, dekor av pärlbård i mässing, inredning med hyllplan, höjd ca 203, 130x58 cm, nycklar (3) medföljer
Sprickor, fanérskador, äldre lagningar/omarbetningar
256416
2014-07-18