Tvåarmad golvlampa 1900-tal

Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Tvåarmad golvlampa 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, tvåarmad, 1900-tal, kupa i glas, med tygskärmar, stativ i krom och räfflad plast, fot i sten på kromade lejontassar, ena armen reglerbar, märkt M, totalhöjd ca 167 cm

Slitage, tygskärmar med skador, fläckar

256419

2014-07-18