Tvåarmad golvlampa 1900-tal
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, tvåarmad, 1900-tal, kupa i glas, med tygskärmar, stativ i krom och räfflad plast, fot i sten på kromade lejontassar, ena armen reglerbar, märkt M, totalhöjd ca 167 cm
Slitage, tygskärmar med skador, fläckar
256419
2014-07-18