Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
ALMLÖF, Bertil (född 1930) : "Vätterns strömmar - förintelsen av det blå", signerad och daterad Bertil Almlöf -90, olja på duk, ca 64x155 cm
Skrapmärken
256420
2014-07-19