Bertil Almlöf oljemålning

Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning
Bertil Almlöf oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

ALMLÖF, Bertil (född 1930) : "Vätterns strömmar - förintelsen av det blå", signerad och daterad Bertil Almlöf -90, olja på duk, ca 64x155 cm

Skrapmärken

256420

2014-07-19