Madeleine Quist Odgren oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

QUIST ODGREN Madeleine (samtida): "S:t Eriksgatan Stockholm", signerad och daterad Madeleine Quist Odgren -89, olja på duk, 54x65 cm