Sixten Wahlgren oljemålning

Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning
Sixten Wahlgren oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WAHLGREN, Sixten (1903-76): Kvinna i rött, signerad och daterad S. Wahlgren -46, olja på duk, 77x57 cm

256422

2014-07-19