Byrå i rokoko

Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko
Byrå i rokoko

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, rokoko, 1700-tal, stockholmsarbete, fanérad med alm och almrot, höjd 75, 122x60 cm, nyckel finns

Senare stenskiva, smärre fanérskador

256423

2014-07-18