Oscar Bernerus oljemålning
Valmis
2014-07-19
256424
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BERNERUS, Oscar (1900-tal): "Utsegling" Arholma, signerad och daterad Oscar Bernerus 1945, olja på pannå, ca 60x49 cm