Oscar Bernerus oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BERNERUS, Oscar (1900-tal): "Utsegling" Arholma, signerad och daterad Oscar Bernerus 1945, olja på pannå, ca 60x49 cm
Kuntoraportti
256424
Päivämäärä:
2014-07-19