Oscar Bernerus oljemålning

Oscar Bernerus oljemålning
Oscar Bernerus oljemålning
Oscar Bernerus oljemålning
Oscar Bernerus oljemålning
Oscar Bernerus oljemålning
Oscar Bernerus oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BERNERUS, Oscar (1900-tal): "Utsegling" Arholma, signerad och daterad Oscar Bernerus 1945, olja på pannå, ca 60x49 cm

Kuntoraportti

256424

Päivämäärä:

2014-07-19