Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LIDÉN, Tomas (samtida): "Vraket", monogramsignerad TL, olja på duk, 135x117 cm, Utställd: Galleri 92, Östersund
256441
2014-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här