Tomas Lidén oljemålning

Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning
Tomas Lidén oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LIDÉN, Tomas (samtida): "Vraket", monogramsignerad TL, olja på duk, 135x117 cm, Utställd: Galleri 92, Östersund

256441

2014-07-19