Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): (2) Självporträtt samt Klippor, signerade Robert Thegerström, etsningar, ca 10x8 resp 7,5 cm
Gulnader, fläckar
256451
2014-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här