Godchaux 1800-tal
2014-07-20
256459
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GODCHAUX (1800-talets andra hälft): Hönsgård, signerad, olja på duk, 65x50 cm