Max Bilde Ylva Håkanson olja
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BILDE, Max (född 1919): (2) "En av mycket små målningar", signerad a tergo Bilde -63, olja på duk, 15x22 cm,
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, 1965, katalognr 299
samt HÅKANSON Ylva (född 1941): Stilleben med frukter, signerad, olja på duk, 30x32 xm
1 med rispa
256460
2014-07-20