Max Bilde Ylva Håkanson olja

Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja
Max Bilde Ylva Håkanson olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BILDE, Max (född 1919): (2) "En av mycket små målningar", signerad a tergo Bilde -63, olja på duk, 15x22 cm,
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, 1965, katalognr 299
samt HÅKANSON Ylva (född 1941): Stilleben med frukter, signerad, olja på duk, 30x32 xm

1 med rispa

256460

2014-07-20