Sam Uhrdin olja på duk
2014-07-20
256463
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
UHRDIN, Sam (1886-1964): Flicka vid eldstad, signerad Sam Uhrdin, olja på duk, 72x91 cm