Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HUSS WALLIN, Mona (född 1944): (2 st), Fönsterutsikt och "Palmhuset", signerade M Huss W, P.T, samt 437/460, färglitografier, ca 45x52 respektive 41x33 cm
Gulnader
256471
2014-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här