Mona Huss Wallin litografier

Mona Huss Wallin litografier
Mona Huss Wallin litografier
Mona Huss Wallin litografier
Mona Huss Wallin litografier
Mona Huss Wallin litografier
Mona Huss Wallin litografier

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): (2 st), Fönsterutsikt och "Palmhuset", signerade M Huss W, P.T, samt 437/460, färglitografier, ca 45x52 respektive 41x33 cm

Gulnader

256471

2014-07-20