Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Italiensk skönhet, otydligt signerad, olja på pannå, 11,5x7,5 cm

Ytmärke

256484

2014-07-20