Biografstolar med fem sitsar i björk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIOGRAFSTOLAR, 1900-talets mitt, björk, fem fällbara sitsar, totallängd ca 256, sitthöjd 44 cm

Slitage, smärre skador

256485

2014-07-18