Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIOGRAFSTOLAR, 1900-talets mitt, björk, fem fällbara sitsar, totallängd ca 256, sitthöjd 44 cm
Slitage, smärre skador
256485
2014-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här