Biografstolar med fem sitsar i björk
2014-07-18
256485
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIOGRAFSTOLAR, 1900-talets mitt, björk, fem fällbara sitsar, totallängd ca 256, sitthöjd 44 cm
Slitage, smärre skador