Dansk skinnfåtölj

Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj
Dansk skinnfåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-tal, sannolikt dansk, svart skinnklädsel, på ben i ek, lösa dynor, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, märken

256490

2014-07-18