Skåp barockstil
2014-07-18
256514
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅP, på benställning, ek, barockstil, 1900-tal, höjd 134, 102x43 cm, nyckel finns
Fanerskador, lösa delar