Skåp barockstil

Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil
Skåp barockstil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, på benställning, ek, barockstil, 1900-tal, höjd 134, 102x43 cm, nyckel finns

Fanerskador, lösa delar

256514

2014-07-18