Fritz Ahlgrensson akvareller mm
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AHLGRENSSON, Fritz (1838-1902):13 st+1 ramad, akvareller och teckningar, delvis signerade och daterade, ett motiv med Faust på scen, ett motiv med Rotundan i Kungliga Humlegården, olika mått, i mapp
Smärre veck och slitage
256516
2014-07-20