Fritz Ahlgrensson akvareller mm

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AHLGRENSSON, Fritz (1838-1902):13 st+1 ramad, akvareller och teckningar, delvis signerade och daterade, ett motiv med Faust på scen, ett motiv med Rotundan i Kungliga Humlegården, olika mått, i mapp

Smärre veck och slitage

256516

2014-07-20