Gjutjärnsgrindar

Gjutjärnsgrindar
Gjutjärnsgrindar
Gjutjärnsgrindar
Gjutjärnsgrindar
Gjutjärnsgrindar
Gjutjärnsgrindar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRINDAR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn, höjd ca 80, bredd 152 cm/st (inkl. gångjärn och kläpp)

Slitage, färgbortfall, rostangrepp, ej funktionsprövade

256517

2014-07-19