Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
GRIND, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn, höjd ca 88, bredd exklusive gångjärn och handtag 109 cm
Slitage, färgbortfall, rostangrepp
256518
2014-07-19