Gjutjärnsgrind

Gjutjärnsgrind
Gjutjärnsgrind
Gjutjärnsgrind
Gjutjärnsgrind

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

GRIND, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn, höjd ca 88, bredd exklusive gångjärn och handtag 109 cm

Slitage, färgbortfall, rostangrepp

256518

2014-07-19