Stapelbara stolar i björk av Sven Markelius
2014-07-20
256530
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 5 st, Sven Markelius, 1930/40-tal, björk, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, skador