Soffa i gustaviansk stil

Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil
Soffa i gustaviansk stil

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft, bemålat trä, klädd rygg, genombrutna sidostycken, lös sittdyna samt kuddar, svarvade ben, sarg i dekor av palmetter, sitthöjd exklusive sittdyna ca 40 cm

Slitage, fläckar, dekorelement i sidostycken löst med skador, färgbortfall, renoverad, kompletterad

256545

2014-07-19