Spelbord omkring sekelskiftet 1900
2014-07-19
256609
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, gustaviansk stil, omkring 1900, fanerat i bl a alm, spelplan i intarsia, ljushållare, höjd 79, 100x51 cm
Ytslitage