Spelbord omkring sekelskiftet 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, gustaviansk stil, omkring 1900, fanerat i bl a alm, spelplan i intarsia, ljushållare, höjd 79, 100x51 cm

Ytslitage

256609

2014-07-19