Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOL, 1950-tal, "Te-Ve", Studio Ljungs Industrier AB Malmö, formgiven av Alf Svensson för Bra Bohag, stoppad sits samt ryggbricka klädd i ljusblå textil, sitthöjd ca 37 cm
Lagningar
256611
2014-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här