Te-Ve-stolen

Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen
Te-Ve-stolen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOL, 1950-tal, "Te-Ve", Studio Ljungs Industrier AB Malmö, formgiven av Alf Svensson för Bra Bohag, stoppad sits samt ryggbricka klädd i ljusblå textil, sitthöjd ca 37 cm

Lagningar

256611

2014-07-19