Axel Nordgren oljemålning
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NORDGREN, Axel (1828-1888): Flicka i nordiskt berglandskap med tallar, signerad och daterad A Nordgren 65, olja på duk, 58x48 cm
Smärre tryckmärken längs spännram, krackelyr, smärre fläckar, lösa rampastellagedelar medföljer
256613
2014-07-20