Axel Nordgren oljemålning

Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning
Axel Nordgren oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NORDGREN, Axel (1828-1888): Flicka i nordiskt berglandskap med tallar, signerad och daterad A Nordgren 65, olja på duk, 58x48 cm

Smärre tryckmärken längs spännram, krackelyr, smärre fläckar, lösa rampastellagedelar medföljer

256613

2014-07-20