Fat och ljusstakar i tenn

Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn
Fat och ljusstakar i tenn

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

FAT, 1800-tal, tenn, diameter 35 cm, LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustaviansk stil, 1969, med pärlstavsdekor, kulfötter, höjd ca 12 cm

Kuntoraportti

Slitage, fatet med omfattande skador

256614

Päivämäärä:

2014-07-19