Fat och ljusstakar i tenn
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
FAT, 1800-tal, tenn, diameter 35 cm, LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustaviansk stil, 1969, med pärlstavsdekor, kulfötter, höjd ca 12 cm
Kuntoraportti
Slitage, fatet med omfattande skador
256614
Päivämäärä:
2014-07-19