Skrin allmoge

Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PULPETSKRIN, enl uppgift Hälsingland, locket med invändig bemålning med otydlig datering 17??, höjd 19, 48x33 cm

Omfattande slitage, skador

256623

2014-07-19