Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PULPETSKRIN, enl uppgift Hälsingland, locket med invändig bemålning med otydlig datering 17??, höjd 19, 48x33 cm
Omfattande slitage, skador
256623
2014-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här