Soffgrupp France & Son

Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son
Soffgrupp France & Son

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJ, Grete Jalk, France & Søn, Danmark, teak, lösa dynor klädda i grönt, soffans längd 196 cm

Tyget med skador, bruksslitage

256644

2014-07-19