Jorgo Krallis oljemålning

Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning
Jorgo Krallis oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRALLIS, Jorgo (född 1937): "Valed´Oro", signerad och daterad Krallis -96, olja på duk, 13x16 cm

256651

2014-07-20