Sekretär
2014-07-19
256653
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal, fanerad med flera träslag, bemålad med figurscen, beslag i mässing, höjd 96, 83x48 cm, nyckel finns i utlämningen
fanérskador, måleri med krackeleringar