Urban Rejle

Urban Rejle
Urban Rejle
Urban Rejle
Urban Rejle

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

REJLE, Urban (Sverige 1894-1974): Bokbinderi, olja på pannå, signerad Urban Rejle, 63x80 cm
ÖVRIGT: Förlaga till skolplansch

256666

2014-07-20