Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
REJLE, Urban (Sverige 1894-1974): Bokbinderi, olja på pannå, signerad Urban Rejle, 63x80 cm
ÖVRIGT: Förlaga till skolplansch
256666
2014-07-20