Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, silver, 17/1800-tal, regulator, verket märk Lind London, spindelgång, emaljtavla märkt Jacob Åkerman, verk nr: 631, diameter 51,5 mm
Skador och slitage, ej funktionstestad
256681
2014-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här