Regulator herrfickur i silver

Regulator herrfickur i silver
Regulator herrfickur i silver

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, silver, 17/1800-tal, regulator, verket märk Lind London, spindelgång, emaljtavla märkt Jacob Åkerman, verk nr: 631, diameter 51,5 mm

Skador och slitage, ej funktionstestad

256681

2014-07-21