Marie Fredriksson blandteknik
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000 SEK
FREDRIKSSON, Marie (född 1958): "Ett bord i Solen", signerad och daterad Marie Fr -07, blandteknik, 77x56 cm
Utställd i samarbete med Wetterling Gallary och Live Nation
Utställningskatalog medföljer
256682
2014-09-06