Marie Fredriksson blandteknik

Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik
Marie Fredriksson blandteknik

Såld för:

Osåld

Utropspris

40 000 SEK

FREDRIKSSON, Marie (född 1958): "Ett bord i Solen", signerad och daterad Marie Fr -07, blandteknik, 77x56 cm
Utställd i samarbete med Wetterling Gallary och Live Nation
Utställningskatalog medföljer

256682

2014-09-06