Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, fanerat med rot, beslag i mässing, inändig lådinredning, höjd 227, 128x56 cm
renoverad, kompletterat, senare ben, spricka
256686
2014-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här