Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, fanerat med rot, beslag i mässing, inändig lådinredning, höjd 227, 128x56 cm

renoverad, kompletterat, senare ben, spricka

256686

2014-07-19