Georg Pauli akvarell

Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell
Georg Pauli akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PAULI, Georg (1855-1935): Flicka med blomsterbukett, signerad och daterad G.Pauli 1898, akvarell, 34x23,5 cm,

256692

2014-07-21