Modeplanscher 1800-tal
2014-07-21
256699
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MODEPLANSCHER, 6 st, handkolorerade, 1800-talets senare del, 33x22 cm vardera