LG Lundberg blandteknik

LG Lundberg blandteknik
LG Lundberg blandteknik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LUNDBERG, LG (född 1938), "Från Stockholms skärgård", signerad och daterad LG. Lundberg 1998, blandteknik på pannå, 21x16 cm

256703

2014-07-21