Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LUNDBERG, LG (född 1938), "Från Stockholms skärgård", signerad och daterad LG. Lundberg 1998, blandteknik på pannå, 21x16 cm
256703
2014-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här