Dorothea Tanning färgetsningar
2014-07-21
256705
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TANNING, Dorothea, (1910-2012), (3), kompositioner, färgetsningar, signerade, numrerade 77/100, 28x21 cm