Oljemålning kustbild

Oljemålning kustbild
Oljemålning kustbild
Oljemålning kustbild
Oljemålning kustbild

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad R Lidberg, Kustlandskap, olja på pannå, 23x31 cm

256707

2014-07-21