Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MAILLOL, Aristide (Frankrike 1861-1944): Nakenakt, ur sviten L´Art d´Amien, d´Orvide", 1935, monogramsignerad i blyerts, färglitografi, 27/35 38x22 cm
256717
2014-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här