Aristide Maillol litografi

Aristide Maillol litografi
Aristide Maillol litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAILLOL, Aristide (Frankrike 1861-1944): Nakenakt, ur sviten L´Art d´Amien, d´Orvide", 1935, monogramsignerad i blyerts, färglitografi, 27/35 38x22 cm

256717

2014-07-21