Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAT, tenn, Josua Berglund (mästare i Lund 1828-1838/47), årsstämplat 1830, trestämplat, diameter 36 cm
Bruksslitage, viss deformation
256725
2014-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här