Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WIRÉN, Dan (född 1951): "Budbärare", monogramsignerad DW, olja på duk, ca 197x94 cm
UTSTÄLLD: Galerie Blanche
Fläckar, ytmärken
256731
2014-07-21
Gör en kostnadsfri värdering här