Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, emaljtavla med romerska siffror, bronserad, krön med ryttare i rustning, fodral märkt Brunfaut, höjd 41 cm

Slitage, skador, ej funktionstestad

256734

2014-07-20