Eva Ljungdahl färglitografi

Eva Ljungdahl färglitografi
Eva Ljungdahl färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGDAHL, Eva (född 1946): Stilleben med röda äpplen och vit kanna, signerad Eva Ljungdahl, färglitografi, 55/190, 38x55 cm

256751

2014-07-22