Eva Ljungdahl färglitografi
2014-07-22
256751
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUNGDAHL, Eva (född 1946): Stilleben med röda äpplen och vit kanna, signerad Eva Ljungdahl, färglitografi, 55/190, 38x55 cm