Karl Axel Pehrson

Karl Axel Pehrson
Karl Axel Pehrson

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Flora I" Bidrag till den Falska Floran I: Kolibrikvävare (överst), Brännhårsvinka", signerad och daterad K.A. Pehrsson -69, färglitografi, 80/260, 65x49 cm

Gulnader

256754

2014-07-22