Karl Axel Pehrson
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Flora I" Bidrag till den Falska Floran I: Kolibrikvävare (överst), Brännhårsvinka", signerad och daterad K.A. Pehrsson -69, färglitografi, 80/260, 65x49 cm
Gulnader
256754
2014-07-22